Nasz zespół

Poznaj ludzi, którzy chcą i potrafią dzielić się swoją pasją!

NASZE PODEJŚCIE DO NAUKI

Dobry nauczyciel uczy, prawdziwy inspiruje

NASZE PODEJŚCIE DO NAUKI

Dobry nauczyciel uczy, prawdziwy inspiruje

By skutecznie się uczyć i rozwijać, dziecko musi czuć się wolne od niesprawiedliwej oceny czy drwin. Nie może bać się błędu, bo wtedy nigdy nic nie sprawdzi i się samodzielnie nie dowie.

Wolność stawiania błędnych odpowiedzi to podstawa, jeśli dziecko ma znaleźć tę właściwą.

W ten sposób dziecko może nauczyć się nie tylko powtarzać mechanicznie zdania z podręcznika, ale samodzielnie myśleć i dochodzić do autorskich rozwiązań. Taka umiejętność może kiedyś całkowicie (i na korzyść) zmienić jego życie.

Dlatego stawiamy na dobre relacje i bardziej cenimy dobre pytania niż dobre odpowiedzi. To pytania pchają naukę naprzód, i to one pomogą kiedyś rozwinąć się Twemu dziecko tak, jak tylko chce. W to wierzymy i tak działamy.

Poznaj nas bliżej

POZNAJ ZESPÓŁ TURBOKIDS

Kim jesteśmy?

Piotr Lis
TRENER
Żeby zrozumieć świat dziecka, trzeba umieć spojrzeć na niego oczami dziecka. Tylko wtedy nasze działania mogą być naprawdę skuteczne.
Zobacz profil
Katarzyna Dudzic
TRENER
Nic nie jest w stanie pokonać wiedzy, której zdobywanie sprawia przyjemność. To najlepszy punkt wyjścia do planowania każdej lekcji.
Zobacz profil
Patryk Spasow
PSYCHOLOG
Ucząc dzieci, ważne jest by mieć bardziej otwarty umysł niż oczy, oraz nie ustawać w poszukiwaniu nowych metod i możliwości.
Zobacz profil
Michalina Makuch
TRENER
Każde zajęcia to okazja do pobudzania dziecięcej wyobraźni. Uwielbiam patrzeć jak nasze lekcje otwierają umysły i inspirują małych twórców jutra do samodzielności i aktywnego działania.
Zobacz profil
Agnieszka Witkowska
TRENER
Pracując z dziećmi, pozwalam im tworzyć wszystko to co potrafią – i czego nie potrafią – sobie wyobrazić. To niewiarygodne, jak mocno pobudza to ich kreatywność i wiarę we własne możliwości.
Zobacz profil
Dominika Jankowska
TRENER
Budowanie i programowanie z LEGO® to zabawa, która jest jednocześnie uporządkowana i kreatywna. Wyobraźnia i logika muszą iść wtedy w parze. To klucz do rozwiązywania każdego problemu.
Zobacz profil
Małgorzata Popławska
TRENER
Życie człowieka jest jak budowla z klocków LEGO®. Każdego dnia poprzez różne decyzje dokładamy jej kolejne elementy. Pozwólmy dzieciom dokonywać wyborów i budować przyszłość od najmłodszych lat.
Zobacz profil
Agata Krutow
TRENER
Dziecko nie może myśleć „jak dorosły”, ale może dziecięco zastanawiać się nad poważnymi zagadnieniami dorosłych. Wybieram "dziecięce" metody i środki, by zagadnienia te stały się zrozumiałe.
Zobacz profil
Karolina Michałowska
TRENER
Najważniejsze jest to, by poprzez działania nauczyciela na lekcji, każdy uczeń mógł się poczuć ważny i wartościowy. To podstawa, by budował pewność siebie na całe życie.
Zobacz profil
Kim jesteśmy
TRENER
Piotr Lis
Pomysłodawca i twórca akademii Piotr, to informatyk po Politechnice Zielonogórskiej i jednocześnie nauczyciel po Wyższej Szkole Pedagogicznej. Inspiracje czerpie z rad syna, który ocenia wszystkie edukacyjne pomysły taty. Wyznaje zasadę twórcy LEGO®, że nic nie jest tak dobre, by nie mogłobyć lepsze. Dlatego nie ustaje w poszukiwaniu sposobów i rozwiązań, by doskonalić metody i narzędzia pracy z dziećmi. Jego głowa nie odpoczywa. Ciągle czyta i uczy się czegoś nowego. Stale kreuje wizje i pomysły. Zaraża pasją i motywuje cały zespół do realizacji misji TurboKIDS.

Supermoce:
Połączenie doświadczenia rodzica i nauczyciela z dużą wiedzą techniczną i psychologiczną. Bezgraniczna wiara w sens misji TurboKIDS oraz nieszablonowe podejście do edukacji dzieci.

Uprawnienia:
Mgr inż. Informatyki, nauczyciel, kierownik wypoczynku, kierownik wycieczek, wychowawca wypoczynku, kurs pierwszej pomocy, certyfikat kursu LEGO® Education.

Poprzednia osoba
Następna osoba
Kim jesteśmy
TRENER
Katarzyna Dudzic
Kasia jest związana z Akademią od początków jej istnienia. Doskonale czuje się w kontakcie z dziećmi. Podobnie jak J.Korczak uważa, że"nie ma dzieci, są ludzie!" Dlatego w czasie LEGO® zajęć pozwala dzieciom na „bycie sobą”. Pomaga im w rozwijaniu swojej niepowtarzalnej osobowości. Zajęcia prowadzi na wesoło i dużym luzie, dzięki czemu zapewnia sobie moc przytulasów, a galeria laurek nie mieści się już nad jej biurkiem. Nie ma dla niej niewykonalnych zadań i lekcji nie do zrealizowania. Każdą przeszkodę lub trudność na swojej drodze traktuje jak wyzwanie, a stres przekuwa w działanie.

Supermoce:
Błyskawicznie zapamiętuje imiona i twarze dzieci, co pozwala jej nawiązać szybko bliskie relacje i skutecznie uczyć. Mistrz organizacji i specjalistaod realizacji misji niemożliwych.

Uprawnienia:
Mgr zarządzania Politechniki Wrocławskiej, certyfikat kursu LEGO® Education, wychowawcawypoczynku, kurs pierwszej pomocy, certyfikat j. angielskiego British Council - CAE.

Poprzednia osoba
Następna osoba
Kim jesteśmy
PSYCHOLOG
Patryk Spasow
Z wykształcenia i zamiłowania psycholog. Można smiało o nim powiedzieć, że dla niego psychologia, to nie praca, a pasja! Mimo, iż jego konikiem są zakamarki umysłu, interesuje się również wykorzystaniem nowych technologii w nauczaniu i ich wpływie na dzieci. Dzięki temu łączy w sobie ponadprzeciętne zrozumienie dziecięcego świata z umiejętnościami technicznymi. Kreuje metody i uczy instruktorów TurboKIDS, jak pracować z dziećmi. Potrafi dotrzeć do każdego. Pomaga nie tylko najmłodszym, ale również rodzicom w zrozumieniu ich pociech oraz postępowania.

Supermoce:
Niekończące się pokłady empatii i cierpliwości do dzieci. Spokój, rozsądek i opanowanie w każdej sytuacji okraszone nutką dobrego humoru oraz zawsze celnych spostrzeżeń. Świetny obserwator o łagodnym usposobieniu. Cenna rada, to jego drugie imię.

Uprawnienia:
Mgr Psycholog, nauczyciel, wychowawca wypoczynku, kurspierwszej pomocy.

Poprzednia osoba
Następna osoba
Kim jesteśmy
TRENER
Michalina Makuch
Przemiła, życzliwa, ciepła i pomysłowa – to tylko niektóre cech, które można powiedzieć o Michalinie. Z zaangażowaniem godnym podziwu poświęca się pracy z dziećmi. Nieustannie wymyśla nowości oraz wdraża autorskie rozwiązania, by zaciekawiać i zaskakiwać dzieci. Pracuje w oparciu o głęboką relację, wykraczającą poza mury sali warsztatowej. Każdego chce poznać i inspirować. Entuzjastka filozofii LEGO® Education, którą skrupulatnie wdraża w praktyce. Podczas swoich zajęć aktywnie pobudza motywację wewnętrzną podopiecznych.

Supermoce:
Kreatywność i celne pomysły to jej drugie imię. Pełna empatii, zawsze z uśmiechem i dobrym słowem dla każdego. Posiada kwalifikacje w rozwijaniu motoryki u dzieci.

Uprawnienia:
Mgr Psychologii, kurs LEGO® Education, wychowawca wypoczynku, kurs pierwszej pomocy.

Poprzednia osoba
Następna osoba
Kim jesteśmy
TRENER
Agnieszka Witkowska
Dowcipna i pogodna nauczycielka informatyki i programowania z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. W Akademii ekspertka od programowania w Scratch’u oraz niezastąpiona jako kierownik półkolonii – wszystko ma zawsze pod kontrolą. Odpowiedzialna i zorganizowana, a zarazem towarzyska i pomysłowa. Prywatnie spełniona, kreatywna i modna mama dwóch wspaniałych córek, która od formalnych strojów woli Convers’y. Z ogromnym dystansem do siebie, odważnie idzie przez życie i czerpiez niego pełnymi garściami, dając dobry przykład swoim podopiecznym.

Supermoce:
Nauczycielska odpowiedzialność połączona z matczynym instynktem i doświadczeniem. Wszystko widzi i potrafi przewidzieć, a kiedy trzeba, wyluzować.

Uprawnienia:
Mgr Matematyki, nauczyciel, kierownik wypoczynku, kierownik wycieczek, wychowawca wypoczynku, kurs pierwszej pomocy.

Poprzednia osoba
Następna osoba
Kim jesteśmy
TRENER
Dominika Jankowska
W towarzystwie dzieci, czuje sie jak ryba w wodzie. Empatia, zaangażowanie i niekończące się pokłady cierpliwości sprawiają, że dzieci z niecierpliwością czekają na każdą lekcję z Dominiką. Swoją "praca u podstaw" z dziećmi, chce dodać im skrzydeł na całe życie.

Supermoce:
Wkłada całe serce w pracę z dziećmi. Bardzo pomocna i zawsze gotowa do realizacji nowych pomysłów i zadań.

Uprawnienia:
Studentka pedagogiki, pasjonatka psychologii, wychowawca wypoczynku, kurs LEGO® Education, kurs pierwszej pomocy.

Poprzednia osoba
Następna osoba
Kim jesteśmy
TRENER
Małgorzata Popławska
Cierpliwy trener z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Wierzy w możliwości i talent każdego uczestnika kursu. Wyznawczyni motta: „świat należy do młodych”, bowiem to oni będą kreować świat w przyszłości. Prywatnie mama dorastającego chłopca oraz miłośniczka kultury i języka czeskiego.

Supermoce:
Zaangażowanie, wyrozumiałość, poczucie humoru, elastyczność, empatia. Świetna organizacja pracy i lekcji.

Uprawnienia:
Ukończone studnia o profilu nauczycielskim na Uniwersytecie Wrocławskim, studia podyplomowe integracji sensorycznej, kurs terapii ręki I i II stopnia, kurs wychowawcy kolonijnego. Aktualnie studentka na wydziale filologii słowiańskiej.

Poprzednia osoba
Następna osoba
Kim jesteśmy
TRENER
Agata Krutow
Janusz Korczak powiedział kiedyś, że „Dziecko nie może myśleć „jak dorosły”, ale może dziecięco zastanawiać się nad poważnymi zagadnieniami dorosłych. Brak wiedzy i doświadczenia zmusza je, by inaczej myślało.” Właśnie ten otwarty umysł dzieci jest tym, co jest w nich najpiękniejsze i powinno być odpowiednio zaopiekowane. Agata dostrzega i docenia kreatywność, radość i spontaniczność młodych ludzi. W czasie lekcji tworzy warunki do wszechstronnego rozwoju dla umysłu, ciała i emocji dzieci. Wszystkie zajęcia przygotowuje w taki sposób, aby odpowiadały one ciągle zmieniającym się potrzebom dzieci, tak aby wiedza i rozwój były konsekwencją udziału w nich.

Supermoce:
Kreatywność, empatia, wysoki poziom zrozumienia emocji i potrzeb dzieci, świetna organizacja pracy i lekcji. Mnóstwo praktycznych doświadczeń z lat spędzonych w Związku Harcerstwa Polskiego. Umiejętność odnajdywania się w sytuacjach trudnych i niespodziewanych.

Uprawnienia:
Mgr Pyschologii, 7 lat doświadczenia w pracy z dziećmi w Harcerstwie w tym na obozach i koloniach, kierownik wypoczynku, wychowawca wypoczynku, kurs pierwszej pomocy, szkolenia psychologiczne.

Poprzednia osoba
Następna osoba
Kim jesteśmy
TRENER
Karolina Michałowska
Towarzyska, pogodna i zawsze uśmiechnięta. Od pierwszej lekcji stawia na budowanie relacji z dziećmi, bo dobrze wie jak ważna dla dzieci jest sympatia ze strony nauczyciela. Dba, by na lekcji każdy uczeń miał poczucie przestrzeni na tyle bezpieczniej, by bez obaw popełniać błędy, zadawać pytania i podejmować wysiłki do ich naprawy. Dla Karoliny praca z dziećmi to poczucie misji i sensu, że może robić rzeczy ważne i wartościowe. Nowe wyzwania i satysfakcja z ich realizacji stale napędzają ją do pracy. Nigdy się nie poddaje i tego uczy dzieci. Dzięki takiemu podejściu zdobyła tytuł Mistrza Polski w posłuszeństwie sportowym wraz ze swoim ukochanym psem.

Supermoce:
Nieskończone pokłady empati, cieprliwość i wiara w potencjał każdego dziecka, ogromny zapał i energia na każdej lekcji.

Uprawnienia:
Wychowawca wypoczynku, kurs pierwszej pomocy, szkolenie LEGO®

Poprzednia osoba
Następna osoba

Nasze motto

"Bez dobrych relacji nie ma efektywnej nauki. Komu żal czasu na budowanie relacji, bo skupia się na realizacji programu, ten nie rozumie natury procesu uczenia się i nigdy nie będzie efektywnym nauczycielem."

Chciałbyś z nami pracować? Mamy nadzieję, że tak!

Kliknij poniżej, by poznać warunki i wysłać zgłoszenie.
Praca w TurboKIDS

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Telefon:
+48 530 40 30 36
Email:
info@turbokids.pl